Alkomat Promiler GR-8500 - sklep, specyfikacja, cena

Poruszanie się jakimkolwiek pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu w naszym kraju jest surowo zakazane. Nasze przepisy są nawet bardziej restrykcyjne niż m.in. u naszych zachodnich sąsiadów. Już za minimalne przekroczenie wskaźników na alkomacie można zostać poważnie ukaranym. W zależności od wyniku badania klasyfikuje się taki czyn jako wykroczenie lub przestępstwo. W przypadku tego pierwszego należy spodziewać się grzywny i punktów karnych, natomiast kiedy okaże się, że kierowca za kółkiem miał nieco więcej alkoholu w wydychanym powietrzu, czyn ten może zostać uznany za przestępstwo, za które grozi więzienie i odebranie prawa do kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi na określony lub nieokreślony czas. Warto więc nabyć wysokiej jakości alkomat na własny użytek w sprawdzonym sklepie.
Alkomat Promiler GR-8500

Alkomat Promiler GR-8500 - specyfikacja

Alkomat Promiler GR-8500 to bardzo kompaktowy i prosty w obsłudze kieszonkowy alkomat, który sprawdzi się idealnie jako podróżne urządzenie, które wszędzie można ze sobą zabrać. Jest tak mały, że z łatwością pomieści się w kieszeni. Jego cechą charakterystyczną jest bardzo szybka gotowość do pracy - od momentu uruchomienia do możliwości wykonania badania proces ten zajmuje około 15 sekund. Urządzenie to jest bardzo precyzyjnye - pozwala ocenić wartość alkoholu w wydychanym powietrzu z dokładnością do 0,01 promila. Pełen zakres pomiaru wynosi natomiast od zera do 4 promili. Ogromną zaletą jest też zasilanie za pomocą zwyczajnych baterii AAA, które można kupić w zasadzie wszędzie. Ważną cechą tego sprzętu jest także to, że posiada wymienny czujnik, co oznacza, że ma również możliwość kalibracji.

Promiler GR-8500 - gdzie kupić?

Alkomat Promiler GR-8500 jest powszechnie dostępny na rynku, jednak decydując się na zakup takiego urządzenia, warto zdecydować się na skorzystanie z oferty takich sklepów jak promil-lab.pl. Działa on na rynku od wielu lat i stale dostarcza do swoich klientów bardzo wysokiej jakości urządzenia i produkty akcesoryjne. Warto wspomnieć, że promil-lab to nie tylko sklep, w którym można zaopatrzyć się w różnego rodzaju alkomaty, w tym Promiler GR-8500, ale także miejsce, które zajmuje się profesjonalną kalibracją tego typu urządzeń, dzięki czemu zawsze, kiedy tego potrzeba, alkomat pokaże realny rezultat badania. Zdecydowanie jest to miejsce, w którym warto rozważyć zakup alkomatu i nie tylko.

Alkomat GR-8500 - cena

Jedną z kwestii, która interesuje wszystkie osoby chcące nabyć wysokiej jakości alkomat Promiler GR-8500 jest oczywiście to, ile takie urządzenie będzie kosztować. Wielu potencjalnych klientów kojarzy bowiem alkomaty wyłącznie z drogim i profesjonalnym sprzętem, który wykorzystywany jest przez służby. Dziś jednak na rynku mamy pełno propozycji rozmaitych alkomatów w różnych rozmiarach i o różnych możliwościach, które nie tylko umożliwiają precyzyjny pomiar trzeźwości, ale także są kompaktowe i tanie. Do tej grupy należy właśnie Promiler GR-8500. To produkt bardzo wysokiej jakości, który jest zdecydowanie warty uwagi, a jednocześnie nie jest on specjalnie drogi, dzięki czemu wielu kierowców i nie tylko będzie mogło sobie na niego pozwolić.